Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tavşan Yapımı

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tavşan

Tuvalet kağıdı rulosunu kullanarak kolay tavşan figürleri yapabilirsiniz. Evinizde kullandıktan sonra arta kalan tuvalet kağıdı rulolarını atmayın. Bu ruloları kullanarak harika tavşan figürleri oluşturabilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Kolay yapılan karton maket çalışmaları, oyuncak çalışmaları ve kartondan figür yapımıyla alakalı birçok güzel projeye daha önce sitemizde yer vermiştik.

Anlatımlı karton çalışmalarını sizde yapabilir ve boş zamanlarınızı bu tür minyatür çalışmalar yaparak geçirebilirsiniz. Anlatımlı karton değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza güzel ve basit oyuncaklar hazırlayabilirsiniz. Anlatımlı tuvalet kağıdı rulosu değerlendirme çalışmalarını altta fazlaca da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan2

 
 

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan3

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan4

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan5

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

 

Tığ İşi Çiçek Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çiçek motif nasıl yapılır, tığ işi çiçek motif yapılışı ve tığ işi çiçek motif yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir