GEOMETRİK ORİGAMİ LAMBA YAPMAK

 

 

0

 

Geometrik origami lamba yapmak isteyenler olabilir. Hem ölçüsünde hem de şık bir lamba yapmak istemez misiniz? sesinizi duyar gibiyim. Bence de yapmalısınız.

Kartondan origami lamba yapabilir ve evinizde keyifle dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar ile evinizi şık bir hale getirebilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Evde kolay origami lamba yapmak için kalın karton kullanmanızı da öneririm. Hatta kontra plak tarzı malzemeler kullanırsanız, lambanın ısısı nedeniyle zarar görmemiş olurlar.

Bu tür çalışmalar yapacağınız zaman yapı marketlerden her türlü malzemeyi bulabileceğinizi de hatırlatmak isterim. Geometrik origami lamba yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

 

 

geometrik-origami-lamba-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KEÇE MİNYATÜR SEVİMLİ AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir