ESKİ BEBEK TULUMUNDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK

Evinizde sevimli köpekler besliyorsanız ve sevdiğiniz arkadaşlarınız ise onlara çok güzel şık elbiseleri kendiniz de yapabilirsiniz. Bu günlerde maalesef köpek veya kedi ürünleri oldukça pahalı rakamlara satılmaktadır.

Evinizde kullanmadığınız birçok eşyayı yenileyebileceğiniz gibi eğer sizde veya bebeği olan kişilerde kullanmadıkları bebek tulumları varsa onları köpeğiniz veya kediniz için çok sevimli elbiselere dönüştürebilirsiniz.

Sitemizde bu tür çalışmaları sıklıkla paylaşıyorum. Çünkü evinde köpek veya kedi besleyenler için harika paylaşımlar olmuş oluyor. İşine yarayan ev hanımlarının olduğunu da biliyorum.

Şimdi bu yazımda sizlere eski bebek tulumundan köpek elbisesi yapmak isteyenler için çok güzel ve detaylı anlatıma sahip resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde eski bebek tulumunu köpek elbisesine dönüştürebilirsiniz. Bu sayede büyük paralar harcamadan sevdiğiniz ev arkadaşınıza şık kıyafetler veya eğlenceli tulumlar yapabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri eski bebek elbisesinden köpek kıyafeti yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-bebek-tulumundan-kopek-elbisesi-yapmak

source : http://diyready.com/diy-dog-clothes-and-coats/

 

VİDEO ANLATIMLI MOTİF BİRLEŞTİRME NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay motif birleştirme, kolay motif birleştirme tekniği ve motif birleştirme çalışması hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir