Kartondan Kolay Sepet Çanta Yapmak

Evde kolay yapılan kartondan sepet yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını takip ederek sizde evde kartondan çanta yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Evde kartondan kolay sepet çanta yapmak için resimli anlatımda yer alan aşamaları malzemeleri temin ettikten sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Karton çanta modeli yapmak için resimli anlatımda yer alan aşamayı yaptıktan sonra isterseniz boyayabilirsiniz. Dilerseniz süsleyebilir ve süs olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür geri dönüşüm çalışmalarını sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” bölümü ile ” Geri Dönüşüm ” kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımında altında benzer kartondan yapılan çanta çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Evde kartondan sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kartondan-kolay-sepet-canta-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7406.html

 

Evde Kolay Arkadaş Bileklik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaş bilekliği nasıl yaparım, arkadaş bilekliği nasıl yapılır ve arkadaş bilekliği örmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir