2016 Yeni Sezon Gecelik, Penye ve Şort Modelleri

2016 Yeni Sezon Gecelik, Penye ve Şort Modelleri

Çalışan bayanları ilgilendirecek bir paylaşımda bulunacağım. Bu yazımda sizlere 2016 yılının en güzel şort modellerini, en güzel gecelik modellerini ve en güzel penye modellerini bir başlık altında paylaşacağım.

 
 

2016 yeni sezon gecelik, penye ve şort modelleri olarak hazırladığım örnek resimlere bayılacaksınız. Tüm resimler alıntıdır ve fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır.

 

2016 Yeni Renkli Dekoratif Cam Vazo Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 dekoratif cam vazolar, renkli cam vazo modelleri ve renkli cam vazo trend modeller hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Haber Sırası diyor ki:

    Gecelik gibi kıyafetlerin de modası olduğunu bu yazıyla öğrenmiş oldum :) Kadınların cebindeki parayı alabilmek için daha nelerin modası çıkacak çok merak ediyorum :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir