Bol Tişörtten Gece Elbisesi Yapmak

Bol Tişörtten Gece Elbisesi Yapmak

Geri dönüşüm çalışması da diyebileceğimiz bu değerlendirme çalışmasını çok beğeneceksiniz. Buna benzer birçok eskileri değerlendirme örnekleri paylaşmıştım. İlgili kategoriler ise değerlendirme ve geri dönüşüm olmak üzere her gün hemen hemen güncel olarak güzel paylaşımlar yapıyorum. Bu yazımda ise sizlere bol tişörtten gece elbisesi yapmak isteyenlere resimli bir anlatım paylaştım. Adım adım yapılacak tüm işlemler resimli anlatımda aktarılmaktadır. Böylece evinizde atmaya kıyamadığınız bol tişörtleriniz varsa bu tişörtlerinizi değerlendirebilirsiniz. Onlardan şık gece kıyafetleri veya gündelik kullanacağınız harika şık elbiseler yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem eskileri atmamış oluyoruz. Hem de eski kıyafetleri değerlendirmiş oluyoruz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise güzel bir pembe tişört kesilip biçiliyor ve ortaya harika bir gece elbisesi çıkmış oluyor. Böylesine güzel çalışmaları sürekli olarak değerlendirme bölümlerinde sizlere özel olarak paylaşıyorum.

Böylece eskileri değerlendirebilir ve yeni kıyafetlere ulaşabilirsiniz. Devir ekonomi devri artık her zaman para harcama dönemi kapandı. Bu yüzden bu tür çalışmaları yapmasanız da bilmeniz gerekiyor. Böylece eskiyen bir tişörtü atmak isteyen kızınız olduğunda hemen ona bu çalışmayı hatırlatıp, birlikte bu güzel değerlendirme fikrini yapabilirsiniz. İşte adım adım anlatımlı resimli anlatım ;

 
 

bol-tisortten-gece-elbisesi-yapmak

Gördüğünüz gibi harika bir şık elbise yapılmış. Sizde eski tişörtleri değerlendirebilir ve harika kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Atmak istediğiniz tişörtlerinizi şimdi gözden geçirebilirsiniz. Genelde bizim Türk insanı eskiyen tişörtleri kesip silme bezi yaparlar. Bunu bende defalarca yaptığım olmuştur. Ama bu tür çalışmaları gördükçe ne kadar çok eski ve atmaya kıyamadığım tişörtümü hatırlamış oldum. Neyse ki bundan sonra atmayacağız gibi görünüyor. Kolay gelsin.

source : http://www.dumpaday.com/genius-ideas-2/simple-ideas-that-are-borderline-crafty-25-pics-2/attachment/do-it-yourself-crafts-dumpaday-24/

 

Evde Cam Şişe Boyama Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam şişe boyama örnekleri, cam şişe boyama sanatı ve cam şişeden süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir