ESKİ ÇORAPTAN KÖPEK MONTU YAPMAK

Köpeklerimize evimizde geri dönüşüm olarak değerlendirebileceğimiz eski eşyalarımızla yesyeni elbiseler veya kıyafetler yapabiliriz.

Bir önceki yazımda da sizlere eski bebek tulumundan köpek elbisesi yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda ise eski çoraptan köpek montu yapmak için güzel ve detaylı anlatıma sahip örnek resimler paylaştım. Evinde kedi veya köpek besleyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da hem eski çoraplarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Hem de eski çoraptan köpek elbisesi yapmış oluyorsunuz. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve çorabı neresinden keseceğiniz adım adım gösterilmiş.

Yapmanız gereken kullanmadığınız kalın bir çorabı makas ile kestikten sonra iğne iplikle ve lastik kullanarak daha kullanışlı bir hale getirmek.

Daha sonra sevdiğiniz yol arkadaşınıza giydirmek. Hem üşümemiş olurlar. Hem de şık bir görünüme sahip olurlar. Sizde evinizde kullanmadığınız eski çorapları değerlendirmelisiniz.

 
 

Şimdi sizleri eski çoraptan köpek montu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-kopek-montu-yapmak

source : http://diyready.com/diy-dog-clothes-and-coats/

 

ESKİ BEBEK TULUMUNDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek elbisesi geri dönüşüm, bebek tulumundan elbise yapmak ve bebek tulumundan kedi elbisesi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir