Eski Elbiseden Hamile Kıyafeti Yapmak

Yeni hamile kıyafeti almak ayrı bir yana, bu yazımda sizlere eski sevdiğiniz elbiselerden hamile kıyafeti yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Atmaya kıyamadığınız elbiselerinizi dönüştürebilir ve onları hamile kıyafetine çevirebilirsiniz. Eski elbiseden hamile kıyafeti yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar gösteriliyor.

Yapmanız gereken kullanmadığınız bir kazağın üst kısmını kesmek, kullanmadığınız etek tarzı bir kıyafetin ise bel altı kısmını kesmek. Daha sonra bu iki eski elbiseyi birleştirmek ve ortaya yeni bir hamile kıyafeti çıkarmak. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı yeni aldığınız elbiselerden de yapabilirsiniz. Hatta bu tür farklı fikirler yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada malzemeler ise şöyle ;

  • eski kazak.
  • eski etek.
  • iğne iplik.
  • dikiş makinesi.
  • süsleme için malzeme.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve yeni hamile kıyafeti yapımı için kendi fikrinizi ortaya koyabilirsiniz. Şimdi sizleri eski elbiseden hamile kıyafeti yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

eski-elbiseden-hamile-kiyafeti-yapmak

Benzer eski kazaklarınızı veya eteklerinizi bu şekilde harika güzel elbiselere dönüştürebilirsiniz. Sitemizde yer alan değerlendirme ve geri dönüşüm kategorisinde buna benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım. Sizde evde zorlanmadan keyifle eski elbiselerinizi yenileyebilirsiniz. Eski kazaktan hamile elbisesi yapmak için daha önce sanırım bir çalışma paylaşmamıştım.

Eskileri değerlendirme çalışmalarını buldukça sizlere sitemizde bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sizde eski elbiselerinizi yenileyebilecek veya sevdiğiniz atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı yenileyerek tekrar tekrar kullanmaya devam edebileceksiniz. Kolay gelsin.

source : https://tr.pinterest.com/pin/287597126182089963/

 

Evde Kolay Örgü Boyunluk Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. col en tricot, dikişsiz boyunluk yapmak ve evde boyunluk yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir