ESKİ POLARDAN KÖPEK MONTU YAPMAK

Evde kullanmadığınız eski polarınız varsa ve atmaya kıyamıyorsanız, tabi ki öncelikli önerimiz ihtiyacı olan birisine vermeniz yönündedir.

Ancak fazla polarınız varsa ve evinizde ev arkadaşınız bir köpek ise, mutlaka ona da güzel bir kıyafet veya mont olarak dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

Sitemizde köpek elbisesi yapmak veya kedi kıyafeti yapmak için birçok örnek çalışmayı paylaşmıştık. Bu yazımda da yine sizlere eski polardan köpek montu yapmak için güzel bir anlatıma sahip resimli hoş bir anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde eski elbiselerden köpeğinize çok güzel şık kıyafetler veya montlar yapabilirsiniz. Onlarında bizim gibi üşüyebileceğini unutmamız gerekiyor.

 
 

Evde veya dışarıda da hoş bir görüntüye sahip olacaklarını da eklemek isterim. Şimdi sizleri eski polardan nasıl köpek montu yapılır? sorularınıza cevap olması amacıyla resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-polardan-kopek-montu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/259942209720287487/

 

ESKİ ÇORAPTAN KÖPEK MONTU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çorap değerlendirme, eski çorap geri dönüşüm ve eski çoraptan kedi elbisesi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir