Evde Eski Kot Pantolondan Çanta Yapımı – Anlatımlı

Evde Eski Kot Pantolondan Çanta Yapımı – Anlatımlı

Eskileri değerlendirme yazılarına kaldığım yerden devam ediyorum. Daha farklı çalışmalarla yine karşınızda olacağım. Bu yazımda sizlere evde eski kot pantolonlarınızı yesyeni bir çantaya dönüştürmenizi gösterecek önemli bir bilgiyi paylaşacağım.

Paylaşacağım anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde eski pantolonlarınızdan çantalar yapabileceksiniz. Eski pantolonları atmak yerine veya onları kesmek yerine, onlardan harika çantalar yapabilirsiniz. Evde eski kot pantolondan çanta yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-eski-kot-pantolondan-canta-yapimi

 

Evde Kolay Şemsiye Örgü Modeli Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay şemsiye örgü modeli nasıl yapılıyor, evde kolay şemsiye örgü modeli yapılışı ve evde şemsiye örgü modeli yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir