Evde Eski Kot Pantolondan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kot Pantolondan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eskiyen kot pantolonunuz varsa ve kullanmıyorsanız, o pantolonunuzu çok güzel ve kullanışlı çantalara dönüştürebilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde son derece kullanışlı ve güzel çantalar yapabilirsiniz. Eğer fazla pantolonunuz varsa tabi ihtiyacı olan kişilere de vermenizi önerdikten sonra, geriye kalan eski pantolonunuzdan nasıl çanta yapacağınızı anlatan resimli anlatıma dönecek olursak ; aşama aşama adımları uyguladıktan sonra sonuç ekranındaki çantanın aynısından kendinize de yapmış olacaksınız. Evde eski kot pantolondan çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

De vieux jeans – From old jeans – Von alten Jeans

 

Eski Kazaktan Ev Terliği Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan ev ayakkabısı yapımı, eski kazaktan ev terliği yapımı ve eski kazaktan terlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir