Evde Eski Kot Pantolondan Yeni Kot Yelek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kot Pantolondan Yeni Kot Yelek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eskiyen kot pantolonlarınızı kesinlikle atmayın. Onları kesip bez de yapmayın. Onları kullanarak harika kot yelekler yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kullanmadığınız eski kot pantolonlarınız varsa bu mükemmel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Tabi fazla eski pantolonlarınız varsa ihtiyacı olanlara da vermenizi öneririz. Ancak fazla eski pantolonunuz yoksa ve tek tük eski kot pantolonunuz varsa bu çalışma için o eskilerinizi kullanabilirsiniz. Evde eski kot pantolondan yeni kot yelek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak kendinize şık bir kot yelek yapabilirsiniz. Farklı tasarım yapıp ve üzerini keçeyle de süsleyebilirsiniz. Tercih sizin… bu yazımda paylaşacağım çalışma sonrasında sizinde yeni bir kot yeleğiniz olacak. Evde eski kot pantolondan kot yelek yapılışı ile ilgili anlatımlı resim ise şöyle ;

 
 

evde-eski-kot-pantolondan-yeni-kot-yelek-yapimi

jean rénovation – jeans renovation – Jeans Renovierung

 

Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde bahçeye kolay rüzgar gülü yapımı, evde kolay rüzgar gülü süsü yapılışı ve evde kolay rüzgar gülü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. narin diyor ki:

    harika bir fikir gerçekten çok güzel deniyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir