Evde Eski Tişörtten Bere Yapımı – Anlatımlı

Evde Eski Tişörtten Bere Yapımı – Anlatımlı

Evde eski eşyalardan yeni eşyalar yapma yazılarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere eski tişörtten bere yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Sizde evinizde eski penyeden bereler yapabilirsiniz. Eski tişörtten bere yapımı, eski penyeden bere yapılışı ile ilgili çalışma arıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. Evde eski tişörtten bere yapılışı ile ilgili çalışmayı takip ederek, sizde evinizdeki eski tişörtlerinizi değerlendirebilirsiniz. Onlardan yeni bereler yapabilir ve tekrar aynı eşyalarınızı uzun bir süre tekrar kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan geri dönüşüm ve değerlendirme kategorilerinde birçok bu tür çalışmaya ulaşabilirsiniz. Evde eski penyeden bere yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışma sonrasında sizde eski tişörtlerinizi değerlendirebilecek ve yeni bereler haline getirebileceksiniz. Evde eski tişörtten bere yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-eski-tisortten-bere-yapimi

T-shirt béret – T-shirt beret – T-shirt Barett

 

Evde Eski Kot Pantolonu Yastık Kılıfına Dönüştürmek - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot pantolondan yastık kılıfı, eski kot pantolondan yastık kılıfı yapma ve eski kottan yastık kılıfı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ceyda diyor ki:

    bereye para vermeye son desek tam yeridir çok güzel bir makale olmuş MakalePark ! :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir