Evde Kolay Baskı Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Baskı Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Bu çalışmayı evinizde kendiniz de çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım çalışmayı kolayca adımlarını yaparak, sizde kendinize çok güzel baskı şal modelleri yapabilirsiniz. Dilediğiniz şekilleri şalların üzerine basabilir ve ortaya yepyeni şal modelleri çıkarabilirsiniz. Sizde bu çalışmayı kolay bir şekilde evinizde yapabileceğinizi unutmayın. Yapmanız gereken sadece resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip etmek ve kendi baskı şalınızı yapmak… evde kolay baskı şal yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimler alıntıdır. Tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır. Kolayca sizde evinizde baskı şal çalışmasını yapabilirsiniz. Yapımı son derece kolay ve ortaya yepyeni şal modelleri çıkmakta… evde kolay baskı şal yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Imprimer châle – print shawl – Drucktuch

 

Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yıldız örneği nasıl yapılır, evde kolay yıldız örneği nasıl yapılıyor ve evde kolay yıldız örneği yapma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir