Evde Kolay Penye Süsleme

Bu yazımda sizlere sahip olduğunuz elbiselere nasıl şekil vereceğinizi ve süsleyeceğinizi gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay penye süsleme çalışmasında makas, penye, süs malzemesi kullanılmış.

Makas ile penyenin omuz kısmı kesilip, birbirine birleştirilmiş. Penye süsleme çalışması olarak sitemizde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu makalemin hemen altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Bu örnek bir çalışma olup, evde penye nasıl süslenir sorularınıza cevap olacaktır. Evinizde sevdiğiniz penyeyi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Yapımı da kolay ve zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde tişört süsleme çalışması olarak paylaştığım çalışmada makas ile tırtık şeklinde kesmeniz ve daha sonra birbirine bağlamanız yeterli oluyor.

 
 

Bu sayede elbiseyi daha güzel ve şık bir hale getirmiş olacaksınız. Şimdi sizleri evde penye süsleme çalışmasının örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-penye-susleme

source : http://weheartit.com/entry/224086259

 

Evde Keçeden Kolay Mandal Toka Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan toka yap, evde basit keçe toka yap ve evde keçeden toka yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir