Evde Kumaştan Elbiseye Süslü Yaka Yapmak

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evinizde sevdiğiniz eşyalara çiçekli yaka yapmak istiyorsanız sitemizde daha önce de keçeden süs yapmak veya daha değişik birçok çalışmayı bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında elbiseye çiçekli yaka yapmak için resimli güzel bir anlatım bulunuyor.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde önce kumaştan çiçek şekillerini yaptıktan sonra yaka biçimine getirip beğendiğiniz kıyafetinize dikebilirsiniz. Bu sayede elbiselerinize yenilik katmış olursunuz.

 
 

Evde elbise süsleme çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmalardan sitemizde değerlendirme bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan elbiseye süslü yaka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-elbiseye-suslu-yaka-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-fabric-flower-ornament/

 

Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde penyeye kalp süsü yapmak, evde tişörte kalp yapmak ve penyeye kalp deseni yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir