Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak

Evde penye süsleme çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Evet hanımlar bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde penye süsleme çalışmalarına örnek olarak bu yazımda paylaştığım çalışmada penyenin kol kısmına kalp şekli yapılıyor.

Yapımı oldukça kolay. Öncelikle kalp şeklinde bir kağıt çizip kesmeniz gerekiyor. Çünkü bunu kalıp olarak kullanacaksınız. Daha sonra incik boncuk satılan yerlerden parlak süs malzemesini kalp şeklinin üstüne sırasıyla geçmeniz gerekiyor.

Burada silikon yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Daha sonra sağlam olması için ütüyle üstünden geçebilirsiniz. İsterseniz iğne iplikle de dikebilirsiniz. Resimli anlatıma göre de yapabilirsiniz. İsterseniz kendi kafanıza göre çalışmayı farklı bir şekilde de yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde penyeye kalp süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-penyeye-kalp-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29052779

 

Evde Tığ İşi Bluz Örme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bluz nasıl örülür., evde kolay bluz örmek ve evde kolay bluz yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir