Evde Penyeye Yay Omuz Yapmak

Evde penye yay omuz yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tişörtlerinize çok güzel süs çalışmaları yapmak gösterilmiş. Evinizde eşyalarınızı yenilemeyi seviyorsanız, bu tür fikirlerle tüm penye veya değişik elbiselerinize yeni hayatlar kazandırabilirsiniz.

Bazen yeni bir elbise almak yerine birçok elbiseyi farklı kombinler yapmak mümkün oluyor. Bu yazımda paylaştığım penyeye yay omuzluk yapmak fikri sayesinde hem sevdiğiniz penyelere yeni şekil vermiş oluyorsunuz.

Hem de yeni bir eşyaya sahip olmuş oluyorsunuz. Nasıl evimizde koltuk yerleşimini değiştirdiğimizde hayatımız renkleniyor ve değişiyor. İşte bu çalışma da aynı o şekilde düşünülebilir.

Penye veya tişörtlere omuz bölümüne yay şeklinde süslemeler yaparak yeni elbiseler de yaratmış oluyorsunuz. Bu tür çalışmaları uygun olan tüm kıyafetlerinize yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan evde penyeye yay omuz yapmak çalışması ile baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-penyeye-yay-omuz-yapmak

source : http://stylowi.pl/29230150

 

Eski Gömlekten El Çantası Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski gömleği değerlendirme, eski gömlek değerlendirme ve eski gömlekten çanta yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir