Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak

Evde kolay takı yapmak için bugün de yine size çok güzel ve anlamlı bir çalışma paylaştım. Evde gömlek yakasından süslü takı yapmak için resimli anlatımda detaylar ve adımlar gösterilmiş.

Yapmanız gereken adımları takip etmek ve bu güzel çalışmayı kolaylıkla tamamlamak. Daha önce gömlek yakasından köpek tasması yapmak veya benzeri çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise yine gömlek yakasından kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları takip edip, sizde evde kullanmadığınız gömlek yakasından takı yapabilirsiniz.

Hem yeni bir aksesuara sahip olmuş olursunuz. Hem de renkli gömlek yakaları ile daha değişik süslü taşlı yaka modeli yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde kolay gömlek yakasından süslü takı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

gomlek-yakasindan-suslu-taki-yapmak

source : http://stylowi.pl/298241

 

Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı bağcığıyla bileklik yap, ayakkabı ipinden bileklik yap ve ayakkabı ipinden kolay bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Araç Muayene Randevu diyor ki:

    yine çok güzel bir tasarım, sitenizi sürekli takip ediyorum :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir