Kumaştan Gömlek Süsü Yapmak

Bazen arkadaşlarımda görüyorum ve gömleklerinin önüne yaka şeklinde aşağıya doğru güzel bir süs oluyor. Bunu genelde hazır satılıyor. Fakat ben araştırdım ve nasıl yapılacağını buldum. Size bu yazımda kendin yap projesi olarak kumaştan gömlek süsleme çalışması paylaştım.

Paylaştığım resimli anlatımda kumaştan gömlek süsü yapmak isteyenlere adım adım nasıl yapılacağını gösteren aşamalı bir tarif buldum. Yapmanız gereken süsü nasıl yapacağınızı düşünmek ve hangi malzemeyi kullanacağınızı seçmek yeterli olacaktır.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı resimli anlatımdaki gibi kıvrımlı yapıp daha sonra gömleğinize veya beğendiğiniz kazaklara da dikebilirsiniz. Bu sayede mevcut elbiselerinizi çok değişik ve yeni elbiselere dönüştürebilirsiniz.

 
 

İnanın bu çalışmayı yaptıktan sonra sizi görenler yeni bir elbise aldığınızı düşünecekler. Kumaştan gömlek süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-gomlek-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29279702

 

Evde Kumaştan Kedi Köpek Minderi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan köpek minderi yap, kedi minderi yapmak ve köpekler için minder yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir