Gökkuşağı Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım


Gökkuşağı Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım

Ekmek sepeti yapılışı köşemize bu gün gökkuşağı şeklinde harika bir ekmek sepeti yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evinizde kolaylıkla aynısından yapabilir ve hem evinize renk katabilirsiniz. Hem de harika bir ekmek sepetiniz olmuş olur. Ekmek sepeti yapımı ile ilgili anlatımı alttaki resimlerden kolaylıkla görebilirsiniz.

Sizde evinizde rengarenk bir ekmek sepeti yapmak istemez misiniz? O halde ne duruyorsunuz, bu yazımızda anlatılan resimli anlatımdan yararlanarak sizde renkli ve cıvıl cıvıl bir ekmek sepeti yapın. Nelerden ekmek sepeti yapılır? nelerden ekmek kutusu yapılır? diye araştırdık. Karşımıza çıkan bu güzel ekmek sepeti anlatımını sizlere sunmaya karar verdik.

gokkusagi-ekmek-sepeti-yapilisi

cesto di pane fatto – bread basket made – corbeille à pain fait – Brotkorb gemacht – brødkurv lavet – cesta de pão feito

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*