Golf Topundan Uğurböceği Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay uğurböceği süsü yapmak isteyenler için farklı bir çalışmanın resimli anlatımını bu yazımda paylaştım. Bu yazımda sizlere golf topundan uğurböceği yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Eğer golf topu bulamıyorsanız, pinpon topu ile de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Benzer yuvarlak malzeme kullanarak aynı çalışmayı yapabileceğinizi söyleyebilirim. Bu güzel çalışmayı yaparak çiçeklerinizin içine koyabilir, eviniz bahçeli ise bahçenizi süsleyebilirsiniz. Balkonunuzda bol miktarda çiçek bakıyorsanız içine süs olarak kullanabilirsiniz. Bunların dışında golf topundan uğur böceği yapmak isteyenler bu çalışma ile evlerinde çeşitli şekillerde süs amaçlı da kullanabilirler. Pinpon topundan uğurböceği yapmak isteyenler bu çalışmada yapılan tekniği kullanabilirler. Benzer şekilde uğurböceğini farklı malzemeler de kullanarak yapabilirsiniz.

 

 

Evinizde bu tür süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız mutlaka sitemizdeki dekorasyon ve kendin yap bölümlerine göz atmanızı öneririm. Çakıl taşından uğurböceği yapmayı gösteren anlatımlı resimli çalışmalar daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde diğer çalışmalarda çıkabilir. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma golf topundan uğurböceği süsü yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

golf-topundan-ugur-bocegi-yapmak

Bu çalışmanın arkasına mıknatıs yapıştırdığınızda dolabınıza uğurböceği magnet olarak da kullanabilirsiniz. Uğurböceği yapımı ile ilgili diğer çalışmalar için sitemizde yer alan nasıl yapılır ve kendin yap kategorilerine bakabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://artdrops-tatjana.blogspot.com.es/2012/08/vesele-bubamare.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Tahta Mandaldan Gelin Damat Figürü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir