Gömlek Yakasından Akustik Kolye Yap

 

 

0

 

Evde gömlek yakasından kolye yapmak için daha önce sanırım bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise daha değişik akustik bir kolye yapmak için güzel bir paylaşımda bulundum.

Gömlek yakasından akustik kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel şık kolye çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizde kullanmadığınız ve koyu renk bir gömleğin yakasını kestikten sonra, takı kısmını oluşturacak malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan bulabilirsiniz.

Daha sonra gömlek kısmının altına doğru gerdanlık biçiminde kolye çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Evde gömlek yakasından akustik kolye yapmak için anlatımlı resimde aşama aşama nasıl yapacağınız gösterilmiş.

 

 

Tüm kareleri dikkatlice uyguladıktan sonra sizde gömlek yakasından kolye yapmak için çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gomlek-yakasindan-akustik-kolye-yap

source : http://stylowi.pl/820135

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaşından Bebek Patik Modeli Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir