Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak

 

Evde kolay takı yapmak için bugün de yine size çok güzel ve anlamlı bir çalışma paylaştım. Evde gömlek yakasından süslü takı yapmak için resimli anlatımda detaylar ve adımlar gösterilmiş.

Yapmanız gereken adımları takip etmek ve bu güzel çalışmayı kolaylıkla tamamlamak. Daha önce gömlek yakasından köpek tasması yapmak veya benzeri çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise yine gömlek yakasından kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamaları takip edip, sizde evde kullanmadığınız gömlek yakasından takı yapabilirsiniz.

 

 

Hem yeni bir aksesuara sahip olmuş olursunuz. Hem de renkli gömlek yakaları ile daha değişik süslü taşlı yaka modeli yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde kolay gömlek yakasından süslü takı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gomlek-yakasindan-suslu-taki-yapmak

source : http://stylowi.pl/298241

Daha önce paylaştığımız Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Comment on Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*