Gözlük Kutusundan Clucht Çanta Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Gözlük Kutusundan Çanta Yapmak

Gözlük kutusu kullanarak çok kolay bir şekilde clucht çanta yapabilirsiniz. Clucht çanta yapımı ile ilgili bu anlatımdan yararlanarak sizde kendinize harika clucht çanta yapabilirsiniz. Gözlük kutusundan neler yapılır demeyin. Gerçekten işe yarar şeyler yapılıyor.

Bir keresinde gözlük kutusundan takı kutusu yapmayı resimli anlatım olarak paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta o tür benzer değerlendirme projeleri hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Birbirinden güzel DIY çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Gözlük kutusu değerlendirme çalışması sayesinde sizde güzel bir çanta yapmış olacaksınız. Gözlük kutusundan cüzdan da yapıp kullanabilirsiniz. Gerçekten her şey yapılabiliyor. Sizde kendi fikirlerinizi ortaya koyarak değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Bizimle paylaşmayı da unutmayın. Kolay gelsin.

gozluk-kutusundan-clucht-canta-yapimi

 

 

gozluk-kutusundan-clucht-canta-yapimi2

Daha önce paylaştığımız Dantelle Bluz Yenileme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir