Gözlük Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı

 

 

0

 

Gözlük Kutusu Değerlendirme

Gözlük kutusundan kendinize kullanışlı bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Biraz süsledikten sonra gözlük kutusu olup olmadığı anlaşılmaz bile… Gözlük kutusundan neler yapılır demeyin. Gerçekten harika şeyler yapılıyor. Hatta gördüğünüzde şaşırabilir ve şok olabilirsiniz. Sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Evde kullanmadığınız boş gözlük kutuları varsa onları çok güzel takı aksesuar kutusu haline getirebilirsiniz. Kolay takı kutusu yapımıyla ilgili birçok güzel çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı takı kutusu çalışmaları sayesinde sizde keyifli eşyalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi2

 

 

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi3

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi4

Make-up-Box Gläser Box – makeup box of glasses box – boîte de maquillage de lunettes boîte – makeup kasse med kasse briller – caixa de maquiagem de caixa de óculos – scatola di trucco della scatola occhiali

 

Daha önce paylaştığımız Kalp Yastık Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir