Gözlük Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı


gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi4-600x415

Gözlük Kutusu Değerlendirme

Gözlük kutusundan kendinize kullanışlı bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Biraz süsledikten sonra gözlük kutusu olup olmadığı anlaşılmaz bile… Gözlük kutusundan neler yapılır demeyin. Gerçekten harika şeyler yapılıyor. Hatta gördüğünüzde şaşırabilir ve şok olabilirsiniz. Sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Evde kullanmadığınız boş gözlük kutuları varsa onları çok güzel takı aksesuar kutusu haline getirebilirsiniz. Kolay takı kutusu yapımıyla ilgili birçok güzel çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı takı kutusu çalışmaları sayesinde sizde keyifli eşyalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi2


gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi3

gozluk-kutusundan-makyaj-kutusu-yapimi4

Make-up-Box Gläser Box – makeup box of glasses box – boîte de maquillage de lunettes boîte – makeup kasse med kasse briller – caixa de maquiagem de caixa de óculos – scatola di trucco della scatola occhiali

Kalp Yastık Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*