Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yapımı


gramafon-kagidindan-agac-yapimi

Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yap

Yapılışı çok kolay bir çalışmayı sizlere sunuyoruz. Gramafon kağıdı kullanarak bonzai ağacı yapabilirsiniz. Gramafon kağıdından bonzai minyatür ağaç yapmak için bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Adım adım anlatımı bulunan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde evinizde sergileyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen minyatür süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları seven kişilere hediye edebilirsiniz. Evde minyatür süs veya çalışmalar yapmayı seviyorsanız bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

gramafon-kagidindan-agac-yapimi

gramafon-kagidindan-agac-yapimi2

gramafon-kagidindan-agac-yapimi3

gramafon-kagidindan-agac-yapimi4

gramafon-kagidindan-agac-yapimi5


gramafon-kagidindan-agac-yapimi6

gramafon-kagidindan-agac-yapimi7

gramafon-kagidindan-agac-yapimi8

gramafon-kagidindan-agac-yapimi9

gramafon-kagidindan-agac-yapimi10

Baum aus Papier Grammophon gemacht – tree made from paper gramophone – arbre en papier gramophone – træ lavet af papir grammofon – árvore feita de gramofone papel – albero in carta grammofono

Keçeden Kolay Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*