Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yapımı

 

 

0

 

Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yap

Yapılışı çok kolay bir çalışmayı sizlere sunuyoruz. Gramafon kağıdı kullanarak bonzai ağacı yapabilirsiniz. Gramafon kağıdından bonzai minyatür ağaç yapmak için bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Adım adım anlatımı bulunan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde evinizde sergileyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen minyatür süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları seven kişilere hediye edebilirsiniz. Evde minyatür süs veya çalışmalar yapmayı seviyorsanız bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

gramafon-kagidindan-agac-yapimi

gramafon-kagidindan-agac-yapimi2

gramafon-kagidindan-agac-yapimi3

gramafon-kagidindan-agac-yapimi4

gramafon-kagidindan-agac-yapimi5

 

 

gramafon-kagidindan-agac-yapimi6

gramafon-kagidindan-agac-yapimi7

gramafon-kagidindan-agac-yapimi8

gramafon-kagidindan-agac-yapimi9

gramafon-kagidindan-agac-yapimi10

Baum aus Papier Grammophon gemacht – tree made from paper gramophone – arbre en papier gramophone – træ lavet af papir grammofon – árvore feita de gramofone papel – albero in carta grammofono

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kolay Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir