Gramafon Kağıdından Gül Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Gramafon Kağıdından Gül Yap

Gramafon kağıdından gül yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay bir şekilde sizde gramafon kağıdı kullanarak gül yapabilirsiniz. Grapon kağıdı olarak bilinen bu güzel malzeme ile harika çalışmalar yapılıyor. Sizde evde bu tür çalışmalar yapıp süs gül yapabilirsiniz. Süs yapay çiçekler yapıp evinizi süslemek için kullanabilirsiniz.

Grapon kağıdından yapılan gül çalışmalarını daha önce de sitemizde bolca paylaştığımızı hatırlıyorum. Çok güzel ve kolay çalışmalar oldukları gibi, öğrenip sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

gramafon-kagidindan-gul-yapimi

rose from the gramophone paper – stieg aus dem Grammophon Papier – rose du papier de gramophone – levantou-se do papel gramofone – rose dalla carta grammofono – steg fra grammofonen papir

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir