Gramafon Kağıdından Gül Yapımı Resimli Anlatım


gramafon-kagidindan-gul-yapimi-529x415

Gramafon Kağıdından Gül Yap

Gramafon kağıdından gül yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere resimli anlatım paylaşıyoruz. Kolay bir şekilde sizde gramafon kağıdı kullanarak gül yapabilirsiniz. Grapon kağıdı olarak bilinen bu güzel malzeme ile harika çalışmalar yapılıyor. Sizde evde bu tür çalışmalar yapıp süs gül yapabilirsiniz. Süs yapay çiçekler yapıp evinizi süslemek için kullanabilirsiniz.

Grapon kağıdından yapılan gül çalışmalarını daha önce de sitemizde bolca paylaştığımızı hatırlıyorum. Çok güzel ve kolay çalışmalar oldukları gibi, öğrenip sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.


gramafon-kagidindan-gul-yapimi

rose from the gramophone paper – stieg aus dem Grammophon Papier – rose du papier de gramophone – levantou-se do papel gramofone – rose dalla carta grammofono – steg fra grammofonen papir

Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*