Gül Motifli Üçgen Şal


gul-motifli-ucgen-sal

Gül Motifli Şal Nasıl Yapılır?

Şal yapımı ile ilgili yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda da sizlere gül motifli üçgen şal yapımı ile ilgili resim ve videolar paylaşacağız. Evde kolay gül motifli şal yapmak isteyen ev hanımları olur diye paylaştığımız çalışmanın detaylı videoları hem öğretici hem de eğitici yanlara sahip.

Sizde kısa sürede bu güzel örgü üçgen şal modelini yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta sipariş alabilir ve güzel paralara satarak güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Ancak hediye olarak da verilebilecek güzel bir şal modeli olduğunu düşünüyorum. Kolay gelsin.

gul-motifli-ucgen-sal


 

 

 

Rosenmotiv Dreieck Schal – rose motif triangle shawl – motif rose triangle châle – rose motiv trekant sjal – rose motif triângulo xale – scialle triangolo motivo di rosa

Papatya Motifli Şal başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*