GÜL TATLISI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

gul-tatlisi-orgu-modeli-tarifi-737x415

Gül motifli örgü modeli

Değişik bir örgü modeli ile birlikteyiz hanımlar. Farklı örgü örneklerini gördükçe mutlu olan birisiyim. Bu çalışma hem sarmaşık gül şeklinde gözüküyor. Hem de gül motifli harika battaniyeler veya örgü örtüler yapabilmemizi sağlayacak.

Gül motifli yelek yapabiliriz veya hırka modeli örebiliriz. Bu modeli kullanarak çok güzel kız çocuk kazak modelleri de yapılabilir arkadaşlar. Kolay bir model ve hemen kavrayıp modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Kuracağınız modeli dilerseniz değişik renklerle yapabilirsiniz. Örgü bebek battaniye modeli yapmak istiyorsanız? bu örneği mutlaka denemelisiniz derim. Çalışma yabancı anlatılıyor. Ancak öğrenmek için sesini kısıp izleyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmanın bulunduğu kanalda diğer yabancı örgü modellerine de bakabilir ve kanala abone olabilirsiniz. Tek kötü yan yabancı dil olması ama onun haricinde ben bu tür çalışmaları sesini kısarak izleyip öğreniyorum.

Sizde öyle yapabilirsiniz hanımlar. Bu çalışmayı şiş işi yapıyorsunuz. Şiş işi örgü bebek battaniyesi yada örgü bebek tulumu dahi yapılabilir diye düşünüyorum. Motifleri çok güzel. Kabarık gözükmesi de yine soğuk zamanlarda giyen bebekleri sıcak tutacağını gösteriyor.

Bu modeli kullanarak kalın hırka veya yazlık yelek modeli de yapabilirsiniz. Anlatımlı videoyu izleyerek sizde kolayca modeli öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kalın şiş ile yapılmış bir örgü. Benzer şiş işi çalışmaları daha önce de bulmuş ve öğrenmiştik hatırlarsanız. Bu da yine onlardan birisi. Kolay gelsin hanımlar.

Açmamış Gül Motifli Örgü Modeli Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*