Gümüş Taşlı Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde basit bileklik yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Hem çok seviyorum bu tür çalışmaları, hem de gerçekten değişik ve kolay yapıma sahip çalışmalara rastlıyorum. Bu yüzden sitemizde sizlere kendin yap ve takı tasarım bölümünde bu tür çalışmaları paylaşıyorum.

Evde gümüş taşlı bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak çok güzel ve eğlenceli bileklik çalışmaları yapabilirsiniz.

Gümüş bileklik modeli yapmak için sanırım daha önce benzer bir çalışma paylaşmamıştım. Eğer paylaşımım varsa da bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

 

 

Benzer çalışmalar da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde gümüş taşlı bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gumus-tasli-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/4324169

 

Daha önce paylaştığımız Gömlek Yakasından Akustik Kolye Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir