GÜNLÜK KOLAY ÖRGÜ ÖĞRENCİ SAÇI YAPMAK


Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve özellikle de okula giden genç kızlarımızın yapacağı güzel bir saç modelinin yapılışını paylaştım.

Günlük kolay örgü öğrenci saçı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde kısa sürede bu modeli yapıp, günlük işlerinize yeni saç modeliniz ile devam edebilirsiniz.

Okul saç modelleri olarak daha önce de benzer birçok yeni öğrenci saç modellerinin yapımını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında onlar karşınıza mutlaka çıkacaktır.

Günlük kolay örgü öğrenci saçı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda detaylı bir şekilde saç örgüsünü nasıl yapacağınız ve nasıl topuz haline getireceğiniz anlatılmış.

Tek başınıza yapamasanız bile bir arkadaşınıza yaptırabilirsiniz. Şimdi sizleri evde günlük kolay örgü öğrenci saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gunluk-kolay-ogrenci-saci-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6760.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*