GÜNLÜK SPOR SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Spor yapacağınız zaman saçlarınızı ya at kuyruğu modeli yaparsınız. Yada toplayıp topuz şeklinde yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu yazımda günlük spor saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde günlük yapabileceğiniz ve spor yaparken kullanacağınız bu güzel saç modelini uygulayabilirsiniz.

Kolay yapımı ve aynanın karşısında tek başınıza yapabileceğinizi de resimli örnekten görebilirsiniz. Spor yaparken saçlar her bayanı zorlayan ve kızdıran unsurlardan olmuştur.

Kısa saçlı kızlar her ne kadar bu durumdan şikayetçi olmazken, uzun saç seven bayanların her zaman sinir bozan taraflarından olduğunu söyleyebilirim.

Paylaştığım resimli anlatımda adımları uygulayarak spor saç modeli yapabilir ve spor yaparken saçlarınızı bir an için unutabilirsiniz. Her türlü harekette, eğilirken veya kalkarken, zıplarken veya koşarken saçlarınız size engel olmaz.

 

 

Spor sonrası duş alacağınız zaman saçlarınızı salıp, saç bakımınızı da yapabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

gunluk-spor-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6808.html

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir