Evde Kolay Günlük Yeni Saç Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Günlük Yeni Saç Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Yeni saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere günlük olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir modeli paylaşacağım. Modelin adı sanırım kıvrışık saç modeli diye geçiyor. Yinede bu güzel saç modelini sizde evinizde resimli anlatımda gösterildiği gibi yapabilir ve günlük rutin hayatınızda kullanabilirsiniz. Dışarıya çıkarken veya anlık randevulara giderken bu modeli tercih edebilirsiniz. Evde kolay günlük yeni saç modeli yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda adım adım yapılışı anlatılmıştır.

Değişik saç modelleri veya yeni saç modellerini arıyorsanız? sitemizde yer alan saç modelleri kategorisine göz atmanızı öneririm. Değişik saç modellerini gördükçe sizlere tarifleriyle birlikte paylaşmaya devam edeceğim. Yeni saç modeli yapımı ile ilgili diğer benzer çalışmalar ise bu yazımın altında bağlantı olarak karşınıza çıkacak. Dilerseniz o benzer saç modellerine de göz atabilirsiniz.

 
 

gunluk-yeni-sac-modeli

new hairstyle – nouvelle coiffure – neue Frisur

 

Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Blumenbrosche, Broche fleur ve çiçekli broş yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir