Evde Kolay Kurdele Şeklinde Saç Modeli Yapmak

Yeni saç modellerini paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir yeni saç modeli yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaştım. Bu güzel çalışmada kurdele saç modeli yapmak isteyenler için anlatım yer alıyor.

Detayları resimli anlatımdan öğrenerek sizde bu güzel kurdele saç modelini kız çocuklarınıza okula giderken yapabilirsiniz. Yeni saç modeli olarak paylaştığım çalışmaya kurdele saç modeli diyebiliriz. Resimlerde kurdeleye benzettim. Tabi farklı bir adı varsa siz onu da diyebilirsiniz. Resimli anlatımda kolay kurdele saç örgü modeli yapmak için adımlar verilmiş.

Adımları uygulayarak sizde düğün, nişan veya özel günler için kendi saçınızı veya çocuklarınızın saçını bu şekle sokabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan saç modelini kendi kendinize çocuklarınıza uygulayabilirsiniz. Yeni saç modellerini sitemizde bulunan saç modelleri bölümüne sıkça yüklemeye çalışıyorum.

 
 

Çünkü özel günler, düğünler veya nişan gibi etkinliklere yeni saç modelleri ile gitmek her zaman iyi oluyor. Bu bakımdan sizlere bu yazımda kolay kurdele örgü saç modeli yapmak için resimli bir anlatım paylaştım. Kolay gelsin.

evde-kolay-kurdele-seklinde-sac-modeli-yapmak

Evde kurdele örgü saç modeli yapmak isteyenler bu güzel örnekten yararlanarak saçlarını bu şekilde yapabilirler. Eğer bu modeli beğendiyseniz akıllı cep telefonunuzdan gittiğiniz kuaföre göstermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kuaför saçınızı kurdele şeklinde örüp size aynı resimli anlatımdaki gibi yapacaktır. Bu saç modelini siz çocuklarınızın üzerinde de deneyebilirsiniz. Bittiğinde çok güzel bir saç modeli olduğunu göreceksiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/215754316

 

Ahşaptan Yatak Kasası Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahtadan yatak kasası yapmak, ahşaptan yatak yapmak ve Holzbett hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir