ÖĞRETİCİ ÖRGÜ KABARIK SAÇ MODELİ YAPMAK

Öğretici örgü kabarık saç modeli yapmak için paylaştığım bu enfes saç modeli çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta yapmayı düşünüyorum.

Yapımı anlatımlı olarak karşımıza çıkan çalışmayı sizde kendinize yapmayı düşünebilirsiniz. Öğretici örgü kabarık saç modeli yapmak için daha önce de birçok şekilde anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlara sitemizdeki saç modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da 15 adet farklı saç modeli karşınıza çıkacak. Onlara da muhakkak göz atmanızı öneriyorum.

Anlatımlı olması sayesinde siz yapamasanız bile birisine resimli anlatımı göstererek kısa sürede saçlarınıza bu çalışmayı yapmalarını isteyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ogretici-orgu-kabarik-sac-modeli-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir