Sezonun Trend Saç Modelleri

Sezonun Trend Saç Modelleri

2015 Sonbahar/Kış sezonunda hareketli saç modelleri trend olmaya başladı. Soğuk havalar yüzünden çoğu bayan bu aylarda saçlarını sürekli toplu olarak kullanır. Bunun nedeni ise soğuk havanın saçların kolayca yıpranmasına neden olmasıdır. Soğuk kış aylarında saçlarınızı rahatça kullanmak için öncelikle saç bakımınızı düzenli olarak yapmanız gerekiyor.

2015 Sonbahar/kış saç modelleri arasında bu yaz sezonunda sıkça kullanılan ve trend olan salaş örgü modelleri öne çıkıyor. Salaş örgü modelleri hemen hemen her tarza yakıştığı için çoğu bayan tarafından tercih ediliyor. Salaş örgü modellerini yapmak ise çok basit. Saçınızı normal ördükten sonra iki kenardan dışa doğru çekip salaş bir görünüm verebilirsiniz. Trend saç modelleri arasında bu sezon öne çıkan diğer model ise topuzlar oldu. Özellikle balerin topuzu olarak bilinen yapımı en kolay olan bu model her ortamda şık görünmenize fayda sağlayacaktır. Bir tane topuz süngeri ile saçınızı topladıktan sonra güzelce içe doğru kıvrayıp balerin topuzunu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca saçın ensede toplandığı topuz modelleri de öne çıkıyor. Her sezon kullanılan sıkı at kuyrukları etkisini yitirmeden bu sezon da trend olmayı başarıyor.

 
 

Mont, kaban yada yağmurlukların üzerinde at kuyruğu saç modelleri güzel bir görünüm ortaya çıkarıyor. Sezonun trend saç kesimi modellerinde ise daha çok kısa ve keskin makas dokunuşlarına sahip modeller popüler durumda. Ön tarafı uzun arka kısmı tamamen kısa saç modelleri kışın sizi saç bakımından kurtarmakla yetmiyor kuul bir havada olmanızı sağlıyor.

 

Doğal Tarifler İle Cilt Bakımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cilt bakımı yapma, doğal yöntemlerle cilt bakımı yap ve kil maskesi formülü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir