Yeni Perma Saç Modelleri 2016

Yeni Perma Saç Modelleri 2016

Saç modelleri bölümünden merhaba… bu yazımda sizlere birbirinden güzel perma saç modelleri paylaşacağım. Öncelikle paylaşacağım saç modellerini sizlere anlatmak istiyorum. İlk paylaşacağım yeni perma saç modelleri ise su dalgası adı verilen modeldir. Aşağıda örneklerini görebilirsiniz. Hemen sonrasında paylaşacağım modeller ise ; perma kısa saç modelleridir. Hemen onun ardından sizlere kalıcı perma saç modelleri ile ilgili örnekler paylaşacağım. Bir sonraki sırada ise kalın perma saç modellerini göreceksiniz.

 
 

Kalın permanın ardından yine ince perma saç modellerini paylaşacağım. Önceki paylaştıklarım kadınlar içindi… en son paylaşımım ise erkek perma saç modelleri olacak. Umarım örnek resimleri beğenirsiniz. Bu yazımda sadece tanıtıcı olarak her modelin örneklerini paylaşacağım. Ancak ilerleyen günlerde perma saç modellerinin yapımını anlatan çalışmaları videolu ve resimli olarak paylaşmaya çalışacağım.

 

Birbirinden farklı perma modellerini bu yazımda paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Dauerwelle Haar – perm hair – cheveux perm

 

Yeni Barbie Lüks Tatil Evi - Oyuncak Tanıtımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. barbie lüks tatil evi, barbie rüya evi ve Barbie Spielzeug hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ipek diyor ki:

    bazı modeller gayet hoşuma gitti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir