HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK

1x1.trans

Harfli notlu resim albümü yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyon çalışması olarak da nitelendireceğiniz bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceksiniz. Alüminyum tel bükme çalışması olarak da değerlendirilebilir.

Bu tür çalışmalar yaparak vitrine veya komidin üzerine resimlik yada resim albümleri hazırlayabilirsiniz. Değişik resimlik yapmayı seviyorsanız veya istiyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın pratik olarak yapımı altta anlatımda gösteriliyor.


Kısa sürede yapabilir ve sizde bu tür çalışmalarla evinizde sevdiklerinizin resimlerini sergileyebilirsiniz. Daha önce de resimlik yapmak veya resim albümü hazırlamak için örnek çalışmalar paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Harfli notlu albüm yaparak sizde çok güzel dekoratif süs çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

harfli-notlu-resim-albumu-yapmak

ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*