HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK

 

 

0

 

Harfli notlu resim albümü yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyon çalışması olarak da nitelendireceğiniz bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceksiniz. Alüminyum tel bükme çalışması olarak da değerlendirilebilir.

Bu tür çalışmalar yaparak vitrine veya komidin üzerine resimlik yada resim albümleri hazırlayabilirsiniz. Değişik resimlik yapmayı seviyorsanız veya istiyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın pratik olarak yapımı altta anlatımda gösteriliyor.

Kısa sürede yapabilir ve sizde bu tür çalışmalarla evinizde sevdiklerinizin resimlerini sergileyebilirsiniz. Daha önce de resimlik yapmak veya resim albümü hazırlamak için örnek çalışmalar paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Harfli notlu albüm yaparak sizde çok güzel dekoratif süs çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

harfli-notlu-resim-albumu-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir