HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Gayet kolay bir şekilde yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizde yer alan diğer kolay yapılan bileklik çalışmalarına da mutlaka göz atın.

Harita desenli bilezik yapmak için de yine aynı mantığı kullanabilirsiniz. Harita deseni yerine daha değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız desen veya motifleri bileklik üzerine baskı yöntemi ile uygulayabilirsiniz.

Bu tür bileklik çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel takılar hazırlayabilirsiniz. Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

harita-desenli-bileklik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ÇİKOLATA KALIBIYLA KOLAY MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir