HASIR İPLE KUTU YAPMAK

 

 

0

 

Hasır iple kutu yapmak için paylaştığım bu güzel dekoratif kendin yap çalışmasını beğenebilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve bu tür ev hobileri arayışı içerisindeyseniz, bu güzel çalışmadan keyifle yararlanabilirsiniz. Hasır ipten sepet örme veya hasır ipten kutu yapımı için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımızın hemen altında onlara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan hasır kutu çalışmaları ve dekoratif süs çalışmaları ile hem eğlenecek, hem de keyifli zaman geçireceğiniz hobiye de sahip olmuş olursunuz. Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirmenin yanı sıra sevdiklerinize de hediye olarak verebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar her zaman beğenilir. Hasır ipten yapılan süs çalışmaları veya kutu süsleme örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hasır iple yapılan çalışmalar sayesinde sizde lazımlık veya o tür süslü kutulara da sahip olmuş olursunuz.

 

 

Dekoratif görünüm olarak da evinizi güzelleştirecek bu güzel çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

hasir-iple-kutu-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN SARKAÇ TOPAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir