Hasır İpten Kovayla Oturak Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu gün ki paylaşımımda sizlere evde hasır ipten kovayla oturak yapmak isteyenlere resimli güzel bir anlatım paylaştım. Hasır ip kullanarak kullanmadığınız bir kovayı sarmanız gerekiyor. Üst kısmını kapak bölümünü de yine hasır iple örebilirsiniz. Yada kumaştan veya farklı bir malzemeden kapağı tasarlayabilirsiniz. Altta paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve bir an önce bu güzel çalışmaya başlamak. Malzemeler ise şöyle ;

  • plastik kova.
  • yapıştırıcı.
  • hasır ip.
  • makas.
  • kumaş veya benzeri malzeme.

Şimdi sizleri evde hasır ipten kovayla puf yapmak isteyenlere anlatımlı resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

hasir-ipten-kovayla-oturak-yapmak

Resimli anlatımda görüldüğü gibi hasır ipten kovayı örerek harika puf oturaklar yapabiliyorsunuz. Bu tür çalışmaları sitemizde kendin yap ve dekorasyon bölümünde sürekli olarak paylaşıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da gerçekten çok güzel ve kolay bir yapımı bulunuyor. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yaparak eğlenceli eşyalara ve kullanışlı ev eşyalarına sahip olabilirsiniz. Evinize gelenler bu tür çalışmaları veya eşyaları gördüklerinde ise nereden aldığınızı sorabilirler. Hatta yaptığınızı söylediğinizde ise şaşırabilirler. Gerçekten güzel bir çalışma ve mutlaka yapmayı deneyebilirsiniz. Kova veya kare karton koli de kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.muyingenioso.com/puf-con-cuerda-a-partir-de-un-cubo/

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Folyo Tırnak Tasarımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir