Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

 

Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bu yazımızda sizlere hasır örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Resim ve videolardan yararlanabilir ve sizde kısa sürede hasır örgü nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz.

Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel tarifin detaylı videosunda hasır örgü modeli detaylıca adım adım verilmiş. İzleyerek sizde kısa sürede öğrenebilir ve bu güzel modeli yapabilirsiniz. Bilmeyenlere öğretebilir ve onlarla da örneğini paylaşabilirsiniz.

 

 

Evde örgü işi yapıyorsanız bu tür değişik örgü modeli ve örgü örneklerini sitemizde çokça bulacaksınız. Aynı zamanda videolu anlatımları sayesinde de kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabileceksiniz. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=zMT9VzCCTlk

Matten – mats – nattes – stuoie – måtter – esteras

Daha önce paylaştığımız Su Dalgası Örneği Nasıl Yapılır? Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Comment on Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*