Haşlanmış Yumurtalar Soğumasın

haslanmis-yumurtalar-sogumasin6-570x415

Haşlanmış Yumurtalar Soğumasın

Farklı bir çalışma ile yine karşınızdayız. Nette gezinirken rastladığımız bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedik. Haşlanmış yumurtalarınızın hemen soğumasını önleyecek güzel bir çalışma… Biraz farklı bir çalışma kabul etmek gerekir. Fakat görünce “aaa” olacağınız bir çalışma örneği… Haşlanmış yumurtalar soğumasın başlığı altında sizlere bu güzel paylaşımı sunmak istiyoruz. Resimlere baktığınızda nasıl değişik bir çalışma olduğunu görebileceksiniz.

Çocuklarınıza yumurtayı sevdirmenin bir başka yolu olan bu uygulamayı sizlerde yapabilirsiniz. Erkeklere göre biraz saçma olsa da, yaptığınız bir tatilde karşınıza böyle haşlanmış yumurtalar getirilse hoş olmaz mıydı? Evet olurdu. Resimlere baktığınızda sizde haşlanmış yumurtaların ne kadar şirin olduklarını göreceksiniz. Sevdiklerinize özel günlerde veya onları ne kadar çok sevdiğinizi göstermek istediğinizde bu tür çalışmalar ve eğlenceli hareketler yapabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızı mutlu edecek güzel bir çalışma…

uovo sodo – boiled egg -oeuf à la coque – gekochtem Ei – kogt æg – ovo cozido

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*