Haşlanmış Yumurtalar Soğumasın

 

 

0

 

Haşlanmış Yumurtalar Soğumasın

Farklı bir çalışma ile yine karşınızdayız. Nette gezinirken rastladığımız bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedik. Haşlanmış yumurtalarınızın hemen soğumasını önleyecek güzel bir çalışma… Biraz farklı bir çalışma kabul etmek gerekir. Fakat görünce “aaa” olacağınız bir çalışma örneği… Haşlanmış yumurtalar soğumasın başlığı altında sizlere bu güzel paylaşımı sunmak istiyoruz. Resimlere baktığınızda nasıl değişik bir çalışma olduğunu görebileceksiniz.

 

 

Çocuklarınıza yumurtayı sevdirmenin bir başka yolu olan bu uygulamayı sizlerde yapabilirsiniz. Erkeklere göre biraz saçma olsa da, yaptığınız bir tatilde karşınıza böyle haşlanmış yumurtalar getirilse hoş olmaz mıydı? Evet olurdu. Resimlere baktığınızda sizde haşlanmış yumurtaların ne kadar şirin olduklarını göreceksiniz. Sevdiklerinize özel günlerde veya onları ne kadar çok sevdiğinizi göstermek istediğinizde bu tür çalışmalar ve eğlenceli hareketler yapabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızı mutlu edecek güzel bir çalışma…

uovo sodo – boiled egg -oeuf à la coque – gekochtem Ei – kogt æg – ovo cozido

 

Daha önce paylaştığımız Kapı Süsü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir