HAVLU KENARI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Ceyizlik-Havlu-Kenari-Dantel-Modeli-Yapimi

Çeyizlik havlu kenarı dantel modeli yapımı

Havlu kenarına yapabileceğiniz çok şık bir dantel modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu havlu kenarı dantel modeli videoyu çeken kişi tarafından tasarlanmış olan bir model.

Çeyizleri için şık ve gösterişli dantel modelleri arayanlar için sık sık yeni modelleri paylaşmaya devam ediyorum. Bugün yine çok şık bir havlu kenarı dantel modeli yapımını sizlere göstermek istedim. Çeyizler içerisine ekleyeceğini havlular için bu dantel modelini mutlaka yapmalısınız.

Çeyizlik havlu kenarı danteli için burada beyaz, mor ve yeşil ipler kullanılmış. Beyaz ip ile dantelin bant yani taban kısmı ve aralardaki büyük üçgenler yapılmış. Mor ip ise çiçek modelinin yapımında kullanılmış. Yeşil ip ise yaprakların yapımında kullanılmış. Bu üç renk ile güzel bir uyum yakalanmış.

Bu dantel modelini yaparken elinizde bulunan havlunun üzerindeki desenlere göre uygun renkleri seçebilirsiniz. Model şık ve gösterişli olduğu için her renk ip ile yapılabilir. Bu model çeyizler içerisinde göz dolduracak dikkatleri, çekecek olan bir model.

Çeyizlik havlu kenarı yapımının bütün detayları video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Bu tasarım modeli kısa sürede yapabilmek için buradaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede bu modeli çıkartabilir ve çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Çeyizlik havlu kenarı dantel modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCb-Ml8RCQSUfTzwehw3jGIQ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*