2016 Yeni Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri

2016 Yeni Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu modellerini paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere en güzel ve yeni boncuklu havlu kenarı modellerini paylaşacağım.

Tam 20 adet boncuklu havlu kenarı modelini paylaşacağım yazımdaki modelleri beğeneceksiniz. Eminim ki sizinde evinizde çeyizlik için hazırladığınız havlu kenarı modelleri vardır.

 
 

Kimisi evlenecek oğluna veya kızına çeyiz olarak bu tür havlu modellerini yapar ve saklar. Kimisi de evinde gelen misafirlere şık sunumlar yapmak için bu modelleri kullanmayı tercih ederler.

Bu yazımda paylaşacağım şık havlu modelleri ise yine el emeği göz nuru modellerdir. 2016 yeni boncuklu havlu kenarı modelleri ise şöyle ;

 

2016 Yeni Dantel Seccade Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 dantel seccadeler, 2016 dantel seccade modelleri ve dantelli seccade modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir