HAVLU KENARINA KURDELE SÜS YAPMAK

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımlarını paylaştım. Evinizde çeyizlik havlu kenarı modeli işliyorsanız veya havlu kenarına süs yapmak için farklı fikirler arıyorsanız? bu yazımdaki tekniği kullanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere evde havlu kenarına kurdele süs yapmak için güzel bir resimli anlatım ve tarif paylaştım. Havlu kenarına boncuk süsü yapmak veya kurdeleden süs yapmak için benzer birçok çalışma hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hatta havlu kenarı kategorisinde birçok çalışmaya ve anlatımlı projelere de ulaşmanız mümkün. Havlu kenarı kurdele yapmak veya kurdele geçirmek biraz uğraşlı bir iştir.

Zor gibi gözükse de bu yazımda paylaştığım resimli anlatım da adım adım ilerlemişler. Sizde havlu kenarına kurdele yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

source : pinterest.com

 

DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz kabuğundan dekoratif mumluk yap, deniz kabuğundan dekoratif süs yap ve deniz kabuğundan mumluk yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir