VİDEO ANLATIMLI HAVLU KENARI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Havlu kenarı örneği paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere anlatımlı videosu bulunan güzel bir yeni havlu kenarı örneği yapmak için bir çalışma paylaştım.

Daha önce de benzer havlu kenarı çalışmalarının anlatımlı resimlerini ve videolarını paylaşmıştım. Yine sizlere havlu kenarı modeli yapmak için farklı ve değişik bir çalışmanın anlatımlı videosunu paylaştım.

Türkçe anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde havlu kenarı yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Video anlatımlı havlu kenarı örgü örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları bizzat araştırıp, sizler için yayınlıyorum. Böylece evde bu tür çalışmaları yapmak isteyen ev hanımlarına kolaylık olmaktadır.

Sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisinde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı videosu olan havlu kenarı çalışmasının örnek resmi ve videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-havlu-kenari-orgu-ornegi

source : pinterest.com

 

VİDEO ANLATIMLI GAZETE KAĞITLARINDAN SEPET ÖRÜLÜŞÜ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı gazeteden sepet yapma çalışması, artık gazeteden sepet yapmak ve gazete kağıtlarından nasıl sepet örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir