YENİ HAVLU KENARI MODELLERİ

Uzun zamandır yeni havlu kenarı modellerini paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel havlu kenarı modelleri bulduğum bir yerden örnek havlu kenarı modellerini paylaşacağım.

Daha önce de sitemizde havlu kenarı yapmak için birçok örnek çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Evde kolay yapabilmeniz için fikir edineceğiniz yeni havlu kenarı modellerine benzer paylaşımlarım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Sitemizdeki ” Havlu Kenarı ” kategorisinde de birçok çeşit çalışmaya ve anlatımlı ders niteliğindeki videolara ulaşabilirsiniz.

Evde havlu kenarı işleyen bayanlara yardımcı olacak paylaşımları ilerleyen günlerde arttıracağım. Şimdi sizleri bulduğum enfes ve güzel yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

source : pinterest.com

 

ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK DENİZCİ TAKIMI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek örgü denizci yeleği yap, örgü bebek bahriye elbisesi ve örgü bebek bahriye yeleği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir