YENİ HAVLU KENARI MOTİFLERİ

Yeni havlu kenarı motiflerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere beğeneceğiniz en güzel havlu kenarı motiflerini paylaşmaya çalıştım. Birbirinden değişik ve farklı desenlere sahip havlu kenarı motifleri arıyorsanız, sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisine de bakabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da benzer havlu kenarı motifleri ve modelleriyle ilgili birçok paylaşım çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum. Evde yeni havlu kenarı motifi yapmak için paylaştığım örnek resimlere ek olarak anlatımlı videolar da paylaştım.

Umarım işinize yarar. Sitemizde bu tür birçok paylaşımı yapmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri en yeni havlu kenarı örnekleri ve motif modelleri ile baş başa bırakıyorum. Sizde evde havlu kenarları yapıyorsanız, mutlaka bize facebook adresimiz üzerinden gönderin ve yayınlayalım. Kolay gelsin.

 
 

 

source : pinterest.com

 

EVDE KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çadır kurma teknikleri, evde çadır kurmak ve evde çadır nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir